REFERATUA.ORG.UA — База українських рефератівГоловна Культурологія, Етика, Естетика → АНОТАЦІЯ НА ТВІР Ой у полі нивка

АНОТАЦІЯ НА ТВІР

"Ой у полі нивка"

Аранжування Б.Вахнянина

Зміст

Вступ

 • Форми планування діяльності класного керівника.

 • Сім'я і класний керівник.

 • Завдання і функції класного керівника.

 • Планування роботи класного керівника.

 • Конусптуальні засади діяльності класного керівника в умовах відродження національної школи України.

 • Характеристика основних груп методів виховання.

  Література.

  Третя розпівка на зміцнення співацького дихання. Одним з істотних моментів співацького дихання є швидкий, безшумний вдих одночасно ротом і носом при незмінному положенні плечей.

  Літературний зміст твору

  У творі "Ой у полі нивка" розповідається про від'їзд козака з України. У дорозі він зустрічає дівчину, яка жне жито і каже їй: "Помагай - Біг", дівчинонько, Те є жито жати.

  А дівчина, встала, встала, відказала. А я того козаченька "серденьком назвала". Дівчина полюбила козака, але боялася лихої слави у селі.

  Тема твору: Розповідь про стосунки козака з дівчиною.

  Музично-виражальні засоби.

  Жанр твору: Лірична пісня.

  Форма твору: куплетна (7 куплетів)

  Характеристика мелодії:

  Мелодія цього твору наспівна, задушевна, плавна в основному мелодія рухається хвилеподібно.

  Зустрічається і низхідний рух мелодії:

  Також є і висхідній рух мелодії:

  Фактура твору: гармонічна.

  Тональність твору: ля-мінор (a-moll), до-мажор (C-dur).

  Вокально-хоровий аналіз.

  Тип і вид хору:мішаний чотириголосний хор (С, А, Т, Б)

  Діапазон хорових партій

  Діапазон всього хору:

  Починає твір співати тенорова партія. У 5-у такті підключається С, А, Б.

  Теситурні умови зручні для всіх хорових партій. У творі використовується no-фразове дихання.

  Темп: марш.

  Дирегентсько-виконавський аналіз.

  ПАНОТАЦІЯ НА ТВІР   Ой у полі нивкари диригуванні твору використовується чотиридольна схема тактування (4/4).

  Твір починається без вступу. Виконується акапельно.

  Динаміка: твір починається на і в 5-му такті звучить на ... .У фразах,

  при їх розвитку робимо крещендо ( ), на закінчення фраз - донінуендо ( )

  Вступ

  Щоб відповісти на запитання, яке місце відводиться класному керівнику в системі виховання учнів, передусім слід з'ясувати фактори, що формують сучасну дитину.

  Відомо, що спеціалізація особистості здійснюється в результаті, як стихійного впливу з боку соціального середовища, так і цілеспрямованих впливів з боку спіральне створених державних і громадських інститутів.

  При цьому, якщо один із впливів - залежно від віку дитини - стає вагомішим, то другий, наприклад, відсувається на задній план, - третій, набуває постійного характеру. Скажімо, домашнє середовище найбільш впливає в дошкільному віці. У молодшому шкільному віці сім'я залишаючись могутнім фактором виховання, поступається перед школою. Провідною, як стверджують психологи, стає навчальна діяльність, а найбільшого авторитету у формуванні цілісних орієнтацій набуває думка вчителя.

  Різка зміна орієнтирів у соціальній ситуації розвитку дітей починається з молодшого шкільного віку.

  Для підлітка переважного значення набуває ставлення до нього товаришів і їхня моральна оцінка всього, що відбувається в світі. Хлопчики й дівчатка в цьому віці з цікавістю приглядаються один до одного, порівнюють, намагаючись відповісти на життєво важливі для них запитання: "Який я?", "Хто я?", "Чи не гірший за інших?". Дуже болісною стає підозра: "Чи не поступаюсь я в чомусь друзям?" якщо так, якщо так, то це сприймається, як трагедія, виникає потреба самоствердження, самореалізації, які за несприятливих умов гострих конфліктних, а не рідко й антисоціальних форм. Через це один з найважливіших педагогічних завдань, які реалізують досвідчені педагоги, є розгортання різноманітних видів діяльності, де б кожен зміг розкрити себе з кращого боку, заслужити повагу товаришів.

  Сім 'я і класний керівник

  Необхідною умовою правильного виховання дітей є тісний контакт між сім'єю і школою, взаєморозуміння і взаємоповага між учителями і батьками. Якщо батьки поважають школу і прислухаються до порад учителів зокрема класного керівника, підносять в очах дітей авторитет школи й вчителів, діти краще вчаться старанно виконують свої шкільні обов'язки. Таких дітей легше виховувати і батькам, і школі.

  Одним із засобів зв'язку з школою, класним керівником є щотижневий перегляд і підписування батьками щоденників школярів. Батьки зобов'язані цікавитись поточними оцінками і зауваженнями, які заносяться вчителями чи класним керівником до щоденників. За встановлено практикою в житті шкіл батьки щотижня переглядають щоденники дітей і підписують їх, щоб бути в курсі та своєчасно реагувати на кожне незадовільну оцінку і на кожне зауваження вчителя.

  Але знати про діяльність дітей у школі лише по щоденниках зовсім недостатньо. В щоденнику зазначають лише поточні оцінки і окремі зауваження. Багатогранне життя дітей у школі не може відбивати щоденник. Часто буває так, що оцінки в щоденниках не відповідають дійсності. Підписування щоденника - це лише одна сторона важливої справи контролю за навчальною діяльністю дітей. Діти проводять у школі 4-6 годин у напруженій праці. Праця в колективі ставить дітей у складні взаємини з товаришами і вчителями. У цих взаєминах виявляються внутрішні якості дітей, їх старанність, правдивість,, уміння жити в колективі, ділитися з товаришами, відповідати за доручену справу


 •  
  Загрузка...