REFERATUA.ORG.UA — База українських рефератівГоловна Інформатика, комп'ютери, програмування → Навчитись здійснювати верстку текстових докуме¬нтів на прикладі брошури

Мета: Навчитись здійснювати верстку текстових документів на прикладі брошури.

У текстовому редакторі MS-WORD верстка документів для брошури здійснюється за допомогою активізування пункту головного меню формат > колонки. При цьому на екрані з'явиться вікно:

Навчитись здійснювати верстку текстових докуме¬нтів на прикладі брошури

у якому можна вказати всі необхідні параметри колонок із яких буде складатися ваша брошура. У вікні можна вказати кількість стовпців, чи однакової вони будуть ширини, якщо ні то можна вказати ширину кожного стовпця. Найбільша кількість колонок для звичайного формату паперу (А4) 12, для кожної із цих колонок можна вказати потрібну ширину знявши перед цим галочку із пункту колонки одинаковой ширины. Вгорі даного вікна можна вказати вже готовий тип колонок для вашої брошури. Також можна встановити роздільну лінію між кожною колонкою активізувавши пункт разделитель. Також у поточному вікні можна вказати до чого будуть використовуватись дані параметри колонок – до всього документу чи тільки до кінця поточного документу. Якщо активізувати примінення колонок до кінця документи активізується пункт новая колонка поставивши галочку у ньому можна вказати буде це нова колонка чи ні. надрукувавши текст його можна перетворити у колонки виділивши його перед цим, потім ввійти у пункт формат > колонки після цього з'явиться вище зазначене вікно, у якому вказуються всі потрібні параметри. Для більшого уявлення про брошуру, яку потрібно створити можна ввійти у пункт головного меню файл > создатьта вибрати у шаблонах брошуру, на екрані з'явиться оформлений приклад брошури.

Висновок: Отже на цій лабораторній навчився здійснювати верстку документа для створення брошури.


 
Загрузка...