REFERATUA.ORG.UA — База українських рефератівГоловна Інформатика, комп'ютери, програмування → Навчитися приєднувати гіперпосилання до об’єкту

Мета: Навчитися приєднувати гіперпосилання до об'єкту.

Хід роботи:

Гіперпосиланням називають виділений фрагмент, у разі натискування на який здійснюється переміщення до потрібного місця документа (зазвичай, для отримання детальнішої інформації). У Web – сторінках гіперпосилання є поширеною функцією, це пов'язано, перш за все, з можливістю шукання потрібної інформації. Гіперпосилання можна налаштувати як для переходу у відкритому документі, так і для переходу до інших файлів та Web – сторінках. Для налаштування гіперпосилання потрібно виокремити текстовий або графічний фрагмент і виконати командуВставка > Гиперссылка. У діалоговому вікні Добавление гиперссылки у вікні Текст потрібно ввести назву гіперпосиланняабо залишити текст виокремленого фрагмента та зафіксувати ліворуч одну з категорій, до якої скеровується гіперпосилання:

  • Имеющимся файлом, Web - страницейпосилання на наявний файл або Webсторінку.

  • Местом в этом документе посилання у відкритому документі.

  • Новым документом— посилання на новий документ.

  • Электронной почтой — посилання на адресу електронної пошти.

У випадку посилання на інший файл, його треба вибрати, натиснувши на відповідні кнопки Файл або Web - страницадля відшукання. У разі створення нового файлу потрібно задати шлях до каталогу, у якому буде розміщений новий файл, та задати назву нового файлу. Посилання на електронну адресу полегшує зв'язок з автором документа або Web – сторінки. Якщо гіперпосилання стосується інформації у тому ж документі, то потрібно вибрити місце у документі. Це можуть бути заголовки розділів, заздалегідь оформлені належним стилем, або електронні позначки. Знак "+" вказує на низхідний список, який потрібно розкрити і вибрати потрібне. Гіперпосилання має вигляд кольорового підкресленого текстового фрагмента. Наведений на неї курсор набуває вигляду руки з піднятим пальцем. Текст гіперпосилання можна форматувати та редагувати як звичайний, зокрема вилучати, вирізати, копіювати, установляти, а також змінювати шрифт, його розміри та накреслення.

Висновок:Отжена цій лабораторній роботі минавчилися користуватися гіперпосиланням, приєднувати його до різних об'єктів або тестових фрагментів.


 
Загрузка...