REFERATUA.ORG.UA — База українських рефератів
ЗМІСТ

1.Вступ.....................................................................................................2 ст.

2.Що таке бази даних ?............................................................................................................3 ст.

3.Структура представлення даних..........................................................................................4 ст.

4.Опис алгоритму.....................................................................................................................6 ст.

5.Висновок................................................................................................................................7 ст.

6.Листинг-1...............................................................................................................................8 ст.

7.Листинг-2...............................................................................................................................9 ст.

8.Приклади екранних форм...................................................................................................10 ст.

9.Список використаної літератури.......................................................................................11 ст.

Вступ

Поставлене передімною завдання,я виконував на власному персональному комп'ютері з урахуванням пройденного на уроках інформатики матеріалу, а також інших джерел інформації1.Темою своєї роботи я вибрав – облік та продаж автомобілів.Я вважаю,що ця тема дуже актуальна у нашому повсякденному житті.

Так , як з розвитком ринкових відносин у нашій країні дуже гостро стоїть проблема автоматизації систем управління.Для цього постійно треба удосконалювати ефективність праці.А це в свою чергу неминуче пов'язано з впровадженням новітніх технологій у виробництво.Найголовніша деталь в усіх видах торгівлі – це облік.Для того, щоб упорядковано його вести, необхідно мати зручні для цієї роботи інструменти.Цими інструментами являються – комп'ютер та програми за допомогою яких ведеться облік роботи підприємства.

Жоден облік будь-чого не може вестися без бази данних.Тому на допомогу користувачам створюються програми для роботою з базами даних.На сьогоднішній день їх дуже багато і вони в свою чергу дуже різноманітні , зі своїми специфічними властивостями.Це такі програмні продукти як Excel,Access,Novell db , FoxPro,Paradox та інші програмні продукти.

Моя програма не претендуе на звання повністю функціональної робочої системи, а лише описує деякі можливості СУБД .Завдання – показати наскільки зручно оперувати з даними у FoxPro.База даних має нескладний та зручний інтерфейс з яким легко працювати.Повний програмний код, алгоритм та опис процедур описаний у наступних розділах курсової роботи.

____________________________

Додаток з переліком використаної літератури- ст 11.

Що таке база даних?

В самій суті база даних - це набір записів та файлів,організованих особливим образом.В комп'ютері , наприклад, можна зберігати прізвища та адреси друзів, або клієнтів.Можливо , ви зберігаєте усі свої листи, і вони сгруповані по адресатам, а можливо, у вас є набір файлів з фінансовими даними:отриманими, або виставленими рахунками, витратами по чековій книжці, або балансам.

Один із типів баз даних – це документи,набрані за допомогою текстових редакторів та сгруповані по темах.Інший тип–файли електроних таблиць, об'єднані в групи по характеру використання.

Якщо ви організована людина,то спеціальна структура каталогів та підкталогів, можливо, допоможе вам впоратись з кількома сотнями електро- них таблиць.В цьому випадку ви є диспетчером бази даних. Але що робити коли, виконувана вами задача стає надто великою?Як зібрати інформацію про всіх клієнтів та їх замовленнях, якщо дані розкидані по окремих текстових файлах та електроних таблицях?Як зберегти зв'язки між

файлами при введені нової інформації? Як переконатися,що дані введені правильно?Що робити , коли одна і та ж інформація може знадобитися одразу кільком користувачам, але при цьому не можна допустити, щоб дві людини одночасно змінювали одні і тіж дані? Коли з'являються подібні проблеми, вам потрібна система управління базами даних.(СУБД)

Система управління базами даних надає вам повний контроль над процесом

визначення даних , їх обробкою та використанням СУБД також істотно полегшує обробку великих об'ємів інформації, які зберігаються в багаточи-

сленних таблицях.Різноманітні засоби СУБД забезпечують виконання трьох

основних функцій: визначення даних,обробка даних та оперування даними.

Всі ці функціональні можливості в повній мірі реалізовані в FoxPro.

Але ж, що ж таке дані?

Дані – це набір різнорідної неорганізованої інформації, подібний до раху-

нків, кинутих у ящик столу, або сюжету останього поганого роману.І якщо ви коли-небудь намагались знайти потрібний вам рахунок у своєму ящику, або хороші розділ поганого роману, ви знаєте, що самі по собі дані не принесуть

користі .Для того щоб дані стали корисними, вам потрібний засіб управління ними –система управління базою даних.Вам потрібно упорядкувати усі ро-

зкидані рахунки з тим, щоб можна було легко знайти те, що потрібно в даний момент.Організований набір даних і є базою даних.

Переваги комп'ютерної бази даних :

  • Комп'ютеризована база даних – швидка.Навіть якщо у вас усього декілька сотен рахунків,то вам потрібно багато часу,щоб найти потрібну.З електроною базою даних ви найдете вірний шлях для пошука необхідних даних на протязі декількох секунд.

  • Комп'ютеризована база даних – потужна .Навіть величезна папка не зможе умістити записи про тисячі співробітників та продані товари.А електронна база даних може підтримувати на жорсткому диску вашого комп'ютера стільки записів скільки вам необхідно одну,сотню,мільйон.

  • Комп'ютеризована база даних – розумна, так як може робити висновки.Тому, якщо ви використовуєте її в бізнесі, вона у повній мірі може вести ваші фінансові справи.Її можна використовувати ,наприклад, для підрахунка доходів, які ви отримуєте від буріння на шельфі,


 
Загрузка...